Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde přenocovat

20. 3. 2017

Ubytovat se lze kdekoliv, jelikož je Španělsko opravdu velké a to stejné platí i pro města, je ožné se ubytovat v hotelech, hostelech, chatách, penzionech nebo kempech. 

Hotely 
Největší komfort a zároveň nejvyšší úroveň poskytovaných služeb nabízejí hotely. Dělí se do pěti kategorií podle počtu hvězdiček, která určuje kvantitu a kvalitu poskytovaných služeb: čím více hvězdiček, tím více služeb a větší pohodlí, ale i vyšší cena.

8406_calamillorgarden6_770.jpg

 

 

 

 

 

 

Hostely 
Jsou levnější variantou hotelů. Úroveň nabízených služeb může nejvýše dosahovat kategorie 2*.

1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Penziony 
Jsou soukromými hotely/hostely rodinného typu. Bývají obsluhovány samotným majitelem, který se o vás jako o zákazníky náležitě postará. Často nedisponují velkým počtem pokojů, proto se nemusíte obávat velké koncentrace turistů. 

 

Horské chaty 
Zamíříte-li do hor, můžete přespat v některé z horských chat. Nejvíce je jich logicky v horských oblastech, například v Pyrenejích.

Kempy

Za ubytování nejvíce ušetříte, když budete spát ve stanu, v obytném přívěsu či v obytném automobilu. Připravte se však na to, že kempování je dovoleno jen ve vyhrazených prostorech a ve volné přírodě je, bohužel, na většině míst Španělska zakázáno.

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 6576
Měsíc: 98
Den: 5